HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY WODNIK

WODNIK

Czy mężczyzna spod znaku Wodnika nadaje się na życiowego partnera?

W życiu we dwoje pan Wodnik nie stara się prowokować konfliktów. Robi wszystko, aby ich unikać, ale tak jakoś dziwnie się składa, że jego postępowanie bywa dosyć prowokujące do kłótni. Lubi postawić na swoim, a po sprzeczce ma tendencję do tak zwanych "cichych dni". Do partnera potrafi się nie odzywać nawet wiele tygodni, a jeżeli już się odzywa, to tylko w sposób oficjalny. Takie postępowanie pana Wodnika niektóre partnerki może doprowadzać do szału!

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Wodnika

Byk - idealnie

Pani Byk idealnie nadaje się na partnerkę dla Wodnika. Chociaż nie będzie brakowało między nimi spięć, ale one będą tylko zaostrzać smak wspólnego życia. Dopasowani jak dwie części tego samego elementu.

Bliźnięta, Baran - bardzo dobrze

Jeśli pani Baran zakocha się w panu spod znaku Barana lub Bliźniąt, to nie ma się nad czym zastanawiać. Będziecie się bardzo dobrze dogadywać i jedynie seks może czasami powodować między wami drobne napięcia.

Koziorożec, Baran, Lew, Panna, Waga - dobrze

Chociaż partnerstwo pana Wodnika z paniami urodzonymi pod wyżej wymienionymi znakami zodiaku może układać się całkiem dobrze, to jednak duże znaczenie ma tu element sposobu bycia nabyty podczas wychowania. Może być dobrze, a może również być źle. Wszystko zależy od chęci pójścia na kompromis.

Wodnik, Ryby, Skorpion - źle

Jeśli pan Wodnik chce prowadzić życie pełne szaleństw może posiąść za partnerkę panią z jednego z powyższych znaków Zodiaku. Tyle tylko, że niebawem przekona się, że takie życie pełne wzlotów i upadków oraz niezamierzonych wydarzeń jest ponad jego siły.

.