HOROSKOP ROCZNY – BARAN 2017

BARAN

W 2017 roku eksploduje Twoja ognista natura, która wreszcie dostrzeże to, czego naprawdę oczekujesz od życia. Z pełnym zaangażowaniem oddasz się sprawom ważnym nie tylko dla Ciebie, ale i dla innych. Najważniejsze jest jednak to, że przez cały 2017 rok przejdziesz jak burza. Nic nie będzie Cię w stanie zatrzymać. Ludzie będą Cię podziwiać i zyskasz miano przywódcy. Niestety, Twoje życie miłosne, będzie nijakie. Jednak na wszystko przyjdzie czas.

Styczeń:

Miesiąc ten będzie obfitował w wydarzenia pełne zabawy i śmiechu. Poznasz wielu ciekawych ludzi. Niektórzy z nich będą chcieli się z Tobą zaprzyjaźnić, ale nie wszyscy będą tego warci. Będzie taka chwila, że poczujesz uczucie, ale bardzo szybko okaże się, że to nie jest wiele warte.

Luty:

Mimo, że jesteś pełen wiary i energii, to jednak luty okaże się miesiącem nieco straconym. Minie niczym burza, ale nie odegra w Twoim życiu znaczenia. Po Twojej głowie plątać się będzie wiele myśli i zamierzeń, z których żadna nie zostanie urzeczywistniona.

Marzec:

Coś się wreszcie ruszy! Świat nabierze korzystnych dla Ciebie barw, a ludzie sami z siebie będą uważali, że należy Ci pomóc. Nie zmarnuj tego potencjału i uwierz w swoją szczęśliwą gwiazdę. Marzec to przełomowy miesiąc w tym roku.

Kwiecień:

Mimo, że w połowie miesiąca coś się w Tobie załamie, to postaraj się przetrzymać ten kryzys. Będzie to jedynie chwilowe przemęczenie. Później wszystko wróci do normy. Znów będzie Ci się wydawało, że ktoś obdarzył Cię uczuciem i pożądaniem to jednak tylko złudzenie. Pamiętaj! Nic na siłę! I tak nie wyjdzie.

Maj:

Czeka Cię wiele pracy. Bardzo ciężkiej pracy. Postaraj się poradzić ze wszystkimi problemami a przede wszystkim z własnymi słabościami. Teraz bardzo wiele zależy od Ciebie. Jeśli zawalczysz, to czeka Cię zwycięstwo. Jeśli poddasz się, to przegrasz.

Czerwiec:

Będzie to czas, kiedy wreszcie będziesz mógł wrzucić na luz. Jednocześnie stanie się coś bardzo niespodziewanego, aczkolwiek niezmiernie przyjemnego. Co prawda będzie to tylko chwilowe, ale zapamiętasz to sobie na długo.

Lipiec:

Będzie Cię rozpierać energia. Tylko od Ciebie będzie zależeć jak ją ukierunkujesz. Jeśli wyrzucisz ją z siebie podczas szaleńczej zabawy, to co prawda odpoczniesz, ale nic więcej nie zyskasz. Co prawda to jest lipiec, ale poświęć trochę czasu na pracę, bo to przyniesie bardzo wymierne korzyści w przyszłości.

Sierpień:

Objawi się Twoja szczęśliwa gwiazda. Najpierw mimo to, że wszystko będzie wskazywało na to, że źle potoczą się Twoje sprawy, to jednak ułożą się one zgodnie z Twoim zamysłem, a może nawet nieco lepiej. Później spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba bardzo miła wiadomość. Nie oszalej tylko!!!

Wrzesień:

Przez cały miesiąc będziesz walczył z przeciwnościami. Tak jakby ktoś się na Ciebie uwziął. Walka ta jednak nie będzie jakaś bardzo męcząca. Część spraw zbagatelizujesz (i bardzo słusznie) z innymi sobie poradzisz bez większych problemów.

Październik:

Znowu czeka Cię krótkotrwały zawód w sferze uczuć. Na krótki czas dopadnie Cię cierpienie, które będzie odchodzić szybko i niepostrzeżenie. Uważaj na kogoś, kto będzie się mienił Twoim przyjacielem. Postaraj się wyprzedzić jego działania, abyś nie obudził się z ręką w nocniku.

Listopad:

Bardzo pozytywne efekty przyniosą działania, które podjąłeś w poprzednich miesiącach roku. Być może nawet zwątpiłeś w słuszność swoich działań, ale to co sobie zaplanowałeś właśnie się ziści. Nie popadaj w euforię, bo jeden nieprzemyślany krok może spowodować, ze misternie budowana konstrukcja zawali się jak domek z kart.

Grudzień:

Mimo, że na początku miesiąca na chwilę opuści Cię tegoroczne szczęście, to jednak wytrwaj i nie załamuj się drobnymi porażkami. Co prawda będą Ci się one wydawały monstrualne, ale kilka dni później będziesz się z nich śmiał. Druga połowa grudnia, to czas, w którym ktoś doceni Ciebie i Twoją wartość.