HOROSKOP ROCZNY – BLIŹNIĘTA 2017

BLIŹNIĘTA

Rok 2017 będzie dla Ciebie czasem permanentnych zmian. Wszystko przez to, że sam nie bardzo będziesz wiedział, czego oczekujesz od życia. Wiele pozytywnych spraw i zdarzeń same będą wpadały Ci w ręce jednak niekoniecznie będziesz z tego powodu szczęśliwy. Masz bowiem bardzo wygórowane oczekiwania. Bądź jednak cierpliwy, bo w drugiej połowie roku stanie się coś naprawdę niespodziewanego, co na długo wprowadzi Cię w doskonały nastrój. Życie miłosne będzie układało bez zastrzeżeń.

Styczeń:

Zostaniesz zaskoczony przez człowieka, który jak dotąd był dla Ciebie jednym z wielu. Zaskoczenie to będzie bardzo pozytywne, a wyniknie z tego dużo dobrego dla Ciebie. Mimo kilku chwil zwątpienia wszystko będzie się układać po Twojej myśli.

Luty:

To będzie miesiąc wielu taktycznych błędów czynionych przez Ciebie. Wynikać one będą nie tylko z Twojej niewiedzy, ale po części z lenistwa i powierzchownego traktowania problemów do rozwiązania. Sam będziesz sobie winny kłopotom, jakie będą Twoim udziałem.

Marzec:

W przeciwieństwie do poprzedniego miesiąca, tym razem wszystko będzie się układało po Twojej myśli. Kłopoty i problemy co prawda nie zostaną przez Ciebie rozwiązane raz na zawsze i definitywnie, ale jakoś same rozmyją się i nie będą rzutować na Twój nastrój.

Kwiecień:

Będziesz bardzo szczęśliwy, bo los się do Ciebie uśmiechnie. Nie będzie w tym uśmiechu jakiejś wielkiej Twojej zasługi. Wystarczy, że w odpowiednim czasie znajdziesz się w odpowiednim miejscu. Jednak nic nie kombinuj, bo to co ma dobrego się zdarzyć, po prostu zdarzy się w najmniej oczekiwanym przez Ciebie momencie.

Maj:

Odpuścisz sobie na całego. W maju czeka Cię przede wszystkim wiele chwil z zabawą. Czasami będziesz miał nawet tego dość, ale znajomi nie dadzą Ci spokoju, a Ty nie będziesz wykazywał się silną wolą i dalej będziesz brnął i zapominał o ważnych sprawach.

Czerwiec:

Będziesz zbierał negatywne skutki wynikające z Twojego zachowania w poprzednim miesiącu. Czasami zastanowisz się dlaczego w tak krótkim okresie wszystko zaczyna walić Ci się na głowę. Musisz przeczekać ten okres, bo niebawem los znowu będzie się do Ciebie uśmiechał.

Lipiec:

Zupełnie zapomnisz o wszystkich złych doświadczeniach z poprzednich miesięcy. Za co się nie weźmiesz uda Ci się zrobić jeszcze lepiej niż byś chciał. Zaczniesz popadać w samo zachwyt, ale uważaj, bo taki stan prowadzi do kłopotów.

Sierpień:

To będzie chyba najszczęśliwszy miesiąc w 2017 roku. Przeżyjesz nie tylko bardzo wzniosłe chwile związane z uczuciami, ale także bardzo wiele nauczysz się. Szczególnie na temat: „co zrobić, aby być szczęśliwym bez względu na okoliczności”. Ważne jest to, abyś nie zapomniał tej nauki i korzystał z niej w przyszłości.

Wrzesień:

Chociaż miesiąc zacznie się nieciekawie, bo z każdej strony ktoś będzie Cię atakował i wymagał od Ciebie bardzo dużo, a Ty nie będziesz miał ochoty realizować planów innych osób, to jednak pod koniec miesiąca znacznie poprawi się z Twoja sytuacja materialna.

Październik:

Ten miesiąc będzie przebiegał głównie pod kątem relacji między Tobą, a osobą bardzo Ci bliską. Osoba ta będzie zastanawiać się czy warto Ci ufać. Zachowasz się bowiem nieco nieodpowiedzialnie. Od Ciebie tylko zależy czy otrzymasz ten kredyt zaufania. Nie zastanawiaj się tylko przyznaj, że zrobiłeś błąd, przeproś i obiecaj poprawę.

Listopad:

Listopad to miesiąc podczas którego będziesz się trochę nudził. Jednak te nieciekawe chwile będą przeplatane wieloma pomyłkami tak z Twojej strony, jak ze strony innych. Efekt będzie czasami zabawny, a czasami przygnębiający. Pamiętaj, że wcześniej czy później każda pomyłka wyjaśnia się i wszystko skończy się dobrze.

Grudzień:

Nie szalej w sprawach finansowych, bo pod koniec roku czeka Cię wiele wydatków, które będziesz musiał uczynić. Nie chodzi tu zakup gwiazdkowych prezentów, a raczej o zobowiązania, których realizację odkładałeś. Za wszelką cenę postaraj się uregulować je przed końcem roku, bo w przeciwnym razie styczeń może zacząć się od kłopotów.