HOROSKOP ROCZNY – BYK 2017

BYK

Rok 2017 będzie dla Ciebie jedną wielką huśtawką. Będziesz miotał się między sukcesami i porażkami. W jednym i drugim przypadku będzie istniała równowaga. Musisz być przy tym bardzo silny, aby porażki Cię nie załamywały, a sukcesy nie doprowadzały wody sodowej do głowy. Życie miłosne będzie przedstawiało się bardzo podobnie. Na początku roku może spaść na Ciebie zimny prysznic, ale z biegiem dni uznasz, że dobrze się stało, bo niedługo potem wybuchnie gorące uczucie.

Styczeń:

W Nowy Rok wejdziesz z pewnym niepokojem, ale i z entuzjazmem. Jedno i drugie jest Twoją prawidłową reakcją. W pierwszej połowie stycznia stanie się coś przykrego, ale nie załamuj rąk, bo już kilka lub kilkanaście dni później zła karta się odwróci. Ktoś poda Ci pomocną dłoń i wyciągnie z kłopotów. Najważniejsze, abyś nie odrzucał oferty pomocy.

Luty:

Bardzo dziwny miesiąc podczas którego będziesz odgrywał ważną rolę dla wielu ludzi. Twoje działania dadzą szczęście wielu, a jednocześnie u wielu innych spowodują przykrości. Tym samym zyskasz przyjaciół, ale i wrogów. Bardziej uważaj na tych nowych przyjaciół, bo po wrogach wiadomo czego można się spodziewać.

Marzec:

Marzec może zaważyć nie tylko na tym jak będą przedstawiały się kolejne miesiące, ale także kilka następnych lat. Nie jest pewne czy sam wpadniesz na genialny pomysł czy ktoś Ci go podpowie, ale nie możesz się wahać. Natychmiast podejmuj działania w celu realizacji tego pomysłu.

Kwiecień:

Będzie brakowało Ci cierpliwości i zaczniesz popadać w stany melancholijne, a co gorsza lenistwo chwyci Cię w swoje szpony. Potraktuj więc cały ten miesiąc jako czas ładowania Twoich wewnętrznych akumulatorów. Pamiętaj jednak, że maj musi być miesiącem wytężonej pracy.

Maj:

Na początku miesiąca będziesz bardzo cierpieć. Popadniesz w pewien stan odrętwienia z którego powoli będziesz wychodził. Bardzo powoli, acz systematycznie. W końcu wpadniesz w taki kołowrót, że nie zauważysz kiedy minął miesiąc.

Czerwiec:

Najważniejsze jest to, że wszystko dobre, co się dobrze kończy. Tak właśnie zacznie się czerwiec. Najpierw kłopoty, a potem tylko same radości. Co prawda będzie Cię denerwować brak gotówki, ale perspektywa przyszłych zarobków będzie dodawała Ci siły.

Lipiec:

Musisz być bardzo ostrożny, bo jest ktoś kto udaje Twojego przyjaciela, a tak naprawdę chce tylko Cię wykorzystać. Jesteś okłamywany dlatego nie przyjmuj wszystkiego co Ci mówią jako objawioną prawdę. Weryfikuj słowa kierowane do Ciebie, sprawdzaj fakty, bo w przeciwnym razie możesz mieć duże problemy.

Sierpień:

To co miało się stać złego już się wydarzyło. Dlatego sierpień będzie dla Ciebie miesiącem permanentnej szczęśliwości. Zapomnisz o kłopotach i rozterkach, a to dzięki temu, że obok Ciebie będą tylko prawdziwi przyjaciele, a co najmniej tacy ludzie, którzy Cię szanują i czują do Ciebie sympatię. Baw się dobrze, bo to jest Twój czas!

Wrzesień:

Ktoś Cię będzie chciał zmusić do intensywnej pracy, na którą Ty nie masz najmniejszej ochoty. Na początku będzie Ci się udawało markowanie i udawanie. W końcu zostaniesz jednak rozszyfrowany. Nie udawaj wtedy, że ktoś się myli w swoich sądach, tylko weź się solidnie do pracy. W przeciwnym razie możesz wiele stracić.

Październik:

Początek miesiąca będzie dla Ciebie nieco przygnębiający. Zamkniesz się w sobie i nie będziesz zauważał szans na lepsze jutro. Tymczasem jesteś w poważnym błędzie, bo druga połowa września, to początek bardzo szczęśliwych chwil jakie będą Twoim udziałem. Wszystko zacznie się układać po Twojej myśli.

Listopad:

Miłość, finanse i praca lub nauka będą Ci układały się jak w bajce. Nawet wtedy, gdy będzie się wydawało, że dzień zaczął się pechowo, to okaże się, że wszystko dobrze się kończy, a nawet lepiej niż byś tego oczekiwał. Ogólnie rzecz biorąc będziesz miał prawdziwego farta w wielu dziedzinach życia. Nawet jeśli zrobisz jakąś głupotę, to spadniesz jak kot na cztery łapy.

Grudzień:

Szczęście Cię nie opuści. Do tego wszystkiego wielu ludzi będzie chciało mieć Cię za dobrego znajomego, a nawet przyjaciela. Nie ufaj wszystkim w ich dobre intencje. W grudniu będą do Ciebie lgnąć, bo jesteś niczym dziecko szczęścia i wszystko Ci się udaje. Co jednak będzie, gdy podwinie Ci się noga? Wybieraj więc znajomych bardzo ostrożnie, bo niebawem będziesz potrzebował ich pomocy.