HOROSKOP ROCZNY – LEW 2017

LEW

Rok 2017 będzie dla Ciebie przełomowy. W tym roku wydarzy się tak wiele ciekawych spraw, które będą odbijać się na Twoim późniejszym życiu. Nie martw się jednak tym zamętem, bo będzie to zamęt pozytywny. Jednocześnie nie możesz się dać zwariować, zbyt dużą ilością wrażeń. Twoje życie uczuciowe również będzie szalone. Wszystko będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie, ale będzie Ci z tym dobrze, a to chyba najważniejsze.

Styczeń:

Styczeń zacznie się od mocnego uderzenia. Po pierwsze poznasz kogoś, kto zauroczy Cię i stanie się dla Ciebie kimś ważnym. Potem wpadniesz w kłopoty z których jakimś cudem się wykaraskasz, aż pod koniec miesiąca okaże się, że osoba poznana na początku roku wcale nie jest tak ważna i nieskazitelna.

Luty:

Miesiąc cierpień i wielu rozterek. Za co się nie weźmiesz, to będzie szło jak po grudzie. Każda nowa znajomość z początku ciekawa okaże się niewypałem. Twoje myśli będą krążyły wokół spraw nieprzyjemnych i będziesz się zastanawiał czy Twoje szczęście skończyło się raz na zawsze. Odpowiadamy: Nie skończyło się!

Marzec:

Twój marzec 2017 będzie taki sam jak pogoda w marcu. Wszystko będzie się kotłowało. W ciągu jednego dnia będziesz bardzo szczęśliwy i bardzo nieszczęśliwy. Będziesz się budził z uśmiechem na ustach, a zasypiał ze łzami w oczach lub na odwrót. Musisz przetrzymać ten emocjonalny galimatiast, bo niebawem przyjdzie Twój czas szczęśliwości.

Kwiecień:

Około połowy miesiąca wydarzy się coś, co nie tylko wprowadzi Cię w doskonały nastrój, ale także znacznie poprawi Twoje notowania wśród ludzi. Rodzina i znajomi zaczną patrzeć na Ciebie z pewnym podziwem, ponieważ wreszcie zauważą, jaki w Tobie drzemie potencjał. Musisz wytężyć wszystkie swoje siły, aby szczęśliwe zrządzenie losu nie minęło Cię niczym pociąg ekspresowy.

Maj:

Wszystko będzie szło dobrym torem. Mało tego! Twoja szczęśliwa gwiazda wciąż będzie nad Tobą czuwać. Pewnego dnia zachowasz się bardzo ryzykownie i nieodpowiedzialnie, a to spowoduje jakąś ekstremalną sytuację. Ty jednak wyjdziesz z tego bez szwanku i będziesz się długo zastanawiał jak to się stało. Nie myśl tyle, a wyciągnij wnioski i realizuj je!

Czerwiec:

W życiu jest tak, że jak coś się polepszy, to zaraz się spieprzy. Czerwiec będzie dla Ciebie właśnie takim miesiącem. Niby wszystko będzie się dobrze układać, aż tu nagle ktoś lub coś spowoduje lekkie załamanie. Gdy będzie się Ci wydawać, że wyszedłeś z kłopotów, to z drugiej strony ktoś zacznie Cię podszczypywać. I te problemy rozwiążesz, ale po to, by oczekiwać kolejnych drobnych przeciwności.

Lipiec:

Najlepiej rzuć wszystko w diabły i porządnie odpocznij! Postaraj się zapomnieć o tym wszystkim co było złe, bo będzie dobrze. Prawdopodobnie uda Ci się uciec od złych myśli, ponieważ poznasz kogoś, kto bardzo uprzyjemni Ci ten letni miesiąc. Nie będzie to miłość, ale za to wielka rozkosz z życia.

Sierpień:

Będziesz myślał i myślał, a to co ważnego jest do zrobienia zostawisz na czas późniejszy. Tym samym popełnisz wielki błąd, bo pod koniec miesiąca pojawi się wielka szansa, aby zdobyć nieco funduszy, a Ty nie będziesz mógł z tej okazji skorzystać, bo będziesz zajęty zaległymi sprawami. Możesz jeszcze zmienić swój los zajmując się od początku miesiąca tym, co trzeba zrobić natychmiast.

Wrzesień:

Będziesz się miotał między rozczarowaniem a nadzieją, między bezmyślną lekkomyślnością, a odpowiedzialnością. Wrzesień będzie dla Ciebie miesiącem radości i smutku. Wszystko przez to, że będziesz musiał wybrać, jaką drogą chcesz podążać. Wybierz tę trudniejszą, bo choć na początku będzie ciężko, to potem z lekkością będziesz szedł przez życie.

Październik:

Osiągniesz jakiś drobny sukces dzięki pomocy kogoś, kto nie za bardzo chce się chwalić, że Ci pomógł. Choć ten sukces z punktu widzenia ogółu naprawdę nie będzie taki duży, to dla Ciebie stanie ogromny. W związku z tym cały październik będziesz chodził jak w niebo wzięty. Nawet nie dostrzeżesz, że ludzie trochę dziwnie się na Ciebie patrzą.

Listopad:

Jest coraz lepiej! I będzie jeszcze lepiej!!! Twoja szczęśliwa gwiazda powróciła do Ciebie i czuwa, abyś w każdej sytuacji wychodził na swoje. W związku z tym spadnie na Ciebie obowiązek opiekowania się jakąś osobą, która w przeciwieństwie do Ciebie, ma słabszy okres. Zrób to z pełnym zaangażowaniem, bo niebawem to Ty będziesz potrzebował rewanżu tego człowieka.

Grudzień:

Grudzień to idealny czas, abyś zawierał transakcję finansowe. Dobre oko Cię nie zawiedzie. Intuicja wspomoże, a duch boga handlu będzie czuwał nad Tobą. Jest więc wielka szansa na to, abyś znacznie podreperował swój budżet. Nie wahaj się i zaryzykuj. Będzie dobrze!