HOROSKOP ROCZNY – PANNA 2017

PANNA

Rok 2017 będzie dla Ciebie niezapomniany. To co do tej pory wydawało się niedostępne, tajemnicze i nieosiągalne stanie się czymś normalnym. Z tego powodu poczujesz się jakbyś zdobywał najwyższe szczyty świata. Ten rok ma jednak i drugą stronę medalu. Nieco odpuścisz bardzo ważne sprawy, a to spowoduje, że drobne kłopoty nie będą Cię omijać. Tylko Twoja siła woli pomoże Ci wyjść na prostą i tak właśnie się stanie. Możesz liczyć na wiele uczuciowych fajerwerków. Będzie naprawdę gorąco!

Styczeń:

Rok 2017 rozpocznie się dla Ciebie bardzo leniwie. Nic nie będzie się działo, a Ty będziesz z tego powodu nieco zdegustowany. Zamiast rozmyślać o tym, że to co przyjemne omija Cię. Deliberować o tym, że tak naprawdę to trapi Cię wewnętrzna samotność – to lepiej weź się do intensywnej pracy, bo niebawem nie będziesz miał czasu, aby solidnie wykonywać swoje obowiązki.

Luty:

Ktoś, kto poznał Cię czas jakiś temu nie może przestać o Tobie myśleć. Niebawem znajdzie sposób na to, aby się do Ciebie zbliżyć. Nie dawaj mu zbyt wielkiego oporu, a jednocześnie trzymaj pewien dystans. Jest to osoba, której co prawda można zaufać, ale tylko wtedy, gdy Cię szanuje. Jak na razie krucho będzie z finansami.

Marzec:

Ten miesiąc pozwoli Ci odbić się finansowo. Nie będą to jakieś kosmiczne sumy, ale zawsze coś dodatkowo się pojawi. Pamiętaj jednak, żebyś się tymi pieniędzmi zbytnio nie zachłysnął, bo wiele wskazuje na to, że to jest dopiero początek Twojego finansowego powodzenia. Jeśli jednak zrobisz choćby jeden fałszywy krok, wszystko może się zawalić!

Kwiecień:

Musisz sobie pozwolić na chwile zapomnienia, bo nie można tak ściśle trzymać się reguł. Jeśli tego nie zrobisz, to za chwilę poczujesz, że niebawem zwariujesz. Kwiecień będzie obfitował w okazję, by odizolować się od problemów, stresu, zmartwień i spraw, które wiszą nad Tobą i są do natychmiastowego załatwienia. Wrzuć na luz!

Maj:

Zapewne nie będziesz mógł się otrząsnąć ze zdziwienia, ale ten miesiąc będzie obfitował w sytuacje, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że jesteś osobą, która pociąga osoby płci odmiennej. Będziesz czuł na sobie spojrzenia zachęcające do działania, będziesz otrzymywał jednoznaczne sygnały. Czy skorzystasz z przywileju bycia w centrum uwagi, zależeć będzie tylko od Ciebie i Twojego charakteru.

Czerwiec:

Czeka Cię potężna dawka adrenaliny. Będziesz się bał, że czerwcowe dni mogą Ci przynieść niekorzystne rozwiązania. Wszystko na to będzie wskazywało i jeśli spytasz się kogoś czy wykaraskasz się z kłopotów, to każdy obiektywnie myślący człowiek będzie mógł odpowiedzieć: „nie”. Tymczasem niespodziewanie dla Ciebie i dla wszystkich uda Ci się wyjść obronną ręką.

Lipiec:

Będziesz miał powody do zadowolenia, bo udało Ci się wykonać zadanie pozornie niewykonalne. Jednak niebawem drobne kłopoty będą gonić jedne za drugimi. Oczywiście możesz temu zapobiec i to na dwa sposoby. Nie popadaj w zbyt wielkie samozadowolenie z powodu sukcesu oraz nie świętuj tak długo, że fartem udało Ci się odwrócić los.

Sierpień:

Ktoś o kim w tej chwili nie masz nawet pojęcia zagra z Tobą w otwarte karty. Jednak musisz być ostrożny, bo ta osoba może tylko pozornie grać uczciwie, a tak naprawdę ma w rękawie schowanego asa. Nie unikaj gry, bo będzie ona dla Ciebie niezmiernie ważna. Jeśli dobrze to rozegrasz, możesz wiele zyskać. Jeśli jednak unikniesz tej gry lub ją przegrasz możesz wiele stracić.

Wrzesień:

Ktoś narzuci na Ciebie wiele obowiązków. Nie staraj się z nich wykręcić, nawet wtedy, gdy będziesz odnosił wrażenie, że ten ktoś chce Cię wykorzystać. To co zrobisz, jak się zachowasz i w jaki sposób uporasz się z nałożonymi zadaniami będzie bardzo ważne w przyszłości.

Październik:

Odkryjesz w sobie talenty o jakie się nawet nie podejrzewałeś. Dzięki temu o wiele wyraźniej będziesz dostrzegać wszystko to, co wokół Ciebie się dzieje. Nie bagatelizuj tego, bo ta umiejętność pozwoli Ci nie tylko znacznie lepiej realizować swoje plany, ale także, a może przede wszystkim zminimalizuje popełnianie przez Ciebie błędów. Nadchodzi czas podejmowania właściwych i tylko właściwych decyzji.

Listopad:

Mimo, że to Ty będziesz miał rację, to czeka Cię fala nieporozumień i kłótni. Za wszelką cenę zachowaj spokój i nie wdawaj się w awantury. Lepiej jest odczekać i dopiero na spokojnie przekonywać innych do swoich racji. W końcu wszyscy, co Cię krytykowali zaczną rozumieć, że prawda jest po Twojej stronie.

Grudzień:

Osoba na której Ci tak bardzo zależy dojdzie do wniosku, że nie nadajecie na tych samych falach. Będzie to powód do Twoich wewnętrznych cierpień. Jako antidotum na chorobę duszy będziesz oddawał się rozrywkom zapominając nie tylko o tym co Cię boli, ale i o obowiązkach. Grudzień będzie dla Ciebie takim miesiącem podczas którego nieposkromiony śmiech będzie krzyżował się z czarnymi myślami.