HOROSKOP ROCZNY – RAK 2017

RAK

Jest ktoś, kto przez cały 2017 rok będzie się Tobą opiekował nawet wtedy, gdy Ty nie będziesz tego chciał. Osoba będzie to robiła w sposób dyskretny i będzie Twoim aniołem stróżem. Dzięki temu nawet, gdy zrobisz jakiś głupi krok, to zawsze będziesz spadała niczym kot na cztery łapy. W trzecim kwartale roku 2017 uczucie zakręci Ci w głowie. Będziesz musiała wybrać i tylko od Ciebie zależy czy wybierzesz optymalnie. Puść wodze fantazji i oddaj się chwili, którą będziesz pamiętała przez całe życie.

Styczeń:

Rok zacznie się dla Ciebie niezbyt ciekawie. Ktoś, na kogo tak bardzo liczysz zostawi Cię na lodzie. Mimo, że Twoje rozczarowanie będzie bardzo duże, to postaraj się zapomnieć o wspólnych planach. Nic z tego nie będzie, ale za to... Już niebawem otrzymasz bardzo ciekawą propozycję. Mimo, że nie będziesz tym zafascynowany przyjmij ją choćby na próbę.

Luty:

Nie pomyśl przypadkiem, że to co się stanie na początku miesiąca, to koniec świata. Będzie to zwykłe nieporozumienie, które co prawda będzie kosztować się sporo nerwów, ale bardzo szybko się sprawa wyjaśni. Po tym nieprzyjemnym incydencie nastąpi czas, w którym wszystko będzie się dobrze układać, a Ci którzy obwiniali Cię za nie popełnione winy, będą chcieli wynagrodzić Ci to co Ci zrobili.

Marzec:

Ktoś, kto w tej chwili nie jest Ci jeszcze znany, zaproponuje Ci spotkanie. Nie wahaj się i zgódź się. Co prawda nie wyniknie z tego nic poważnego, ale za to przez kilka tygodni spędzisz bardzo miłe chwile. Jest to o tyle ważne, że marzec to miesiąc, w którym będą Cię męczyć czarne myśli.

Kwiecień:

Musisz uwierzyć w siebie i zacząć realizować, to co sobie zaplanowałeś. Nie oczekuj gwiazdki z nieba, bo ta nie spadnie. Jeśli wykażesz się inicjatywą, wówczas oczekuj powodzenia. Jeśli jednak powstrzymasz się przed działaniem, to miesiąc upłynie na niczym. Zamiast iść do przodu, to nie dość, że się zatrzymasz, to jeszcze się cofniesz.

Maj:

W Twoim umyśle narodzi się nadzieja, że jutro będzie lepiej. Wszystko to spowodowane będzie pozytywnym obrotem ważnych spraw. Musisz jednak być bardzo uważny, by nie zrobić błędów. Koniecznie przemyśl każdą nawet najdrobniejszą decyzję. Jeśli masz wątpliwości, to nie wahaj się spytać najbliższych i poprosić ich o radę.

Czerwiec:

Przez cały miesiąc ktoś będzie doprowadzał Cię do czarnej rozpaczy swoim zachowaniem i swoimi słowami. Co gorsze nie bardzo będzie wiadomo o co mu chodzi. Poza tym miesiąc upłynie bez jakichkolwiek wzlotów i upadków. Wszystko będzie toczyło się swoim utartym torem.

Lipiec:

Osoba na której Ci zależy ma jakieś pretensje do Ciebie, które dusi w sobie i nie potrafi o nich otwarcie mówić. Musisz sam podjąć rozmowę i postarać się wyjaśnić nieporozumienie. Jeśli tego nie zrobisz problemy mogą się nawarstwiać, co będzie skutkować wybuchem wielkiej awantury. Jest to też miesiąc, w którym nieco podreperujesz swoje finanse.

Sierpień:

Spotkasz człowieka, który wywrze na Tobie ogromne wrażenie. Jednak, aby tą osobę poznać bliżej musisz wykazać się inicjatywą. Twoja nieśmiałość może spowodować jedynie wzajemne oddalanie się. Ktoś będzie oczekiwał Twojej pomocy. Nie odmawiaj mu, bo tym samym osoba ta będzie miała wobec Ciebie dług wdzięczności, który kiedyś Ci spłaci.

Wrzesień:

W 2017 roku, będzie to dla Ciebie najbardziej pomyślny miesiąc. Wszystko będzie układać się jak najlepiej. Bez względu jakie będziesz miał krótkofalowe plany wszystkie ułożą się po Twojej myśli. Jeśli od jakiegoś czasu chciałeś coś zrobić, ale z jakichś powodów tego nie robiłeś, to zrób to koniecznie we wrześniu.

Październik:

Październik wymaga od Ciebie bardzo dużej koncentracji na wykonywanych zadaniach. Rozpoczniesz jakiś ważny projekt i w związku z tym musisz uważać, aby nie zrobić jakiegokolwiek błędu. Jeśli początek będzie bezbłędny, to wszystko ułoży się wspaniale. Jeśli jednak popełnisz jakiś błąd, to będzie się on ciągnął za Tobą miesiącami.

Listopad:

Przez listopad przejdziesz jak burza. Mimo, że w Twoim bliskim otoczeniu jest osoba (lub osoby), która bardzo chciałaby Ci zaszkodzić, to jednak nie uda się jej pokrzyżować Twoich zamierzeń. Zwróć uwagę na ludzi, którzy się do Ciebie uśmiechają, ale w ich oczach widać zazdrość. Uważaj na nich.

Grudzień:

Chociaż nadchodzi zima, to grudzień będzie dla Ciebie bardzo ciepłym miesiącem. Chodzi tu przede wszystkim o uczucia Twoje i osoby bliskiej Twemu sercu. Przeżyjesz niezapomniane chwile. Nie jest istotne czy będzie to osoba dopiero poznana czy znana Ci od dawna – tak czy inaczej porywy uczuciowe będą ogromne.