HOROSKOP ROCZNY – RYBY 2017

RYBY

W pierwszej połowie roku 2017 minie Cię coś bardzo interesującego i wartego uwagi. Wszystko to spowodowane będzie przez Twoją niezdecydowaną naturę. Zbyt długo będziesz się zastanawiał i Twoja szansa odpłynie. Nie martw się jednak tym, bo mniej więcej od połowy roku czyli wakacji świat nabierze dla Ciebie kolorów tęczy. Wydarzy się rzecz dla Ciebie niespodziewana, aczkolwiek bardzo przyjemna. Oczekuje Cię też pozytywny zamęt w życiu uczuciowym.

Styczeń:

Na początku roku popadniesz w pewnego rodzaju odrętwienie. Na nic nie będziesz miał ochoty, niewiele rzeczy będzie Cię cieszyło, świat będzie szaro bury a brak nadziei będzie Cię przytłaczał. Przetrzymaj ten okres, bo to jedyny tegoroczny czas, który będzie tak dla ciebie smutny.

Luty:

Okazuje się, że to, co do tej pory uważałeś za niekorzystne wcale takie nie jest. Zauważysz, że ludzie zaczynają Cię doceniać, a to podniesie Twoją samoocenę i wprowadzi Cię w coraz lepszy nastrój. Jest ktoś, kto bezustannie o Tobie myśli. Ty jednak daj sobie na wstrzymanie, bo ta osoba nie jest warta Twojego zaufania.

Marzec:

Musisz poważnie zastanowić się nad swoim postępowaniem. Czasami zachowujesz się jak słoń w składzie porcelany. Postaraj się nie reagować tak impulsywnie, gdy ktoś Cię krytykuje. Raczej wyciągaj wnioski i analizuj. Jeśli dostosujesz się do tych zaleceń, wówczas miesiąc będzie dla Ciebie początkiem dobrego okresu. Jeśli nie, to na swój dobry czas będziesz musiał jeszcze trochę poczekać.

Kwiecień:

Bardzo dziwny miesiąc, podczas którego będziesz odgrywał ważną rolę dla wielu ludzi. Twoje działania dadzą szczęście wielu, a jednocześnie u wielu innych spowodują przykrości. Tym samym zyskasz przyjaciół, ale i wrogów. Bardziej uważaj na tych nowych przyjaciół, bo po wrogach wiadomo czego można się spodziewać.

Maj:

Wszystko będzie ci się układać według zaplanowanego wzoru. Co prawda Twoja zasługa w tym będzie niewielka, bo to los przyniesie Ci szczęście. Nie zmienia to jednak faktu, że z dnia na dzień będziesz nabierał pewności siebie. Nie zapominaj o ludziach, którzy są Twoją rodziną i Twoimi przyjaciółmi. Ostatnio się od nich nieco oddaliłeś. Odnów stare znajomości, bo przydadzą Ci się w realizacji planów.

Czerwiec:

To będzie miesiąc pełen stresów i nerwów. Czasami będziesz się załamywać, by za jakiś czas uwierzyć w swoją szczęśliwą gwiazdę. Potem znów nastąpi załamanie, ale kolejne dni ponownie podniosą Cię na duchu. Ta huśtawka nastrojów będzie trwać przez pierwsze dni czerwca. Potem okaże się, że wszystko skończyło się dobrze i czeka Cię beztroski okres.

Lipiec:

Znajomość jaką zawrzesz w lipcu przetrzyma próbę czasu do końca roku. Co prawda na początku będziecie się nieco siebie bać, ale gdy się ośmielicie staniecie się dla siebie ludźmi, którzy czują, że nie mogą bez siebie żyć. Będziesz miał jednak nieco finansowych problemów, ale przecież nie można mieć wszystkiego!

Sierpień:

Twój umysł będzie zaprzątnięty myślami o tylko jednej sprawie. Zapomnisz o całym świecie, a tym samym powoli będą się od Ciebie odsuwać znajomi i przyjaciele. Nawet nie zauważysz, gdy pozostanie przy Tobie tylko jedna lub dwie osoby. A mimo to, będzie to miesiąc, podczas którego będziesz bardzo szczęśliwy i nic nie będzie mogło zmącić Twojej radości.

Wrzesień:

Zapomniałeś o wielu ważnych sprawach do załatwienia i we wrześniu musisz koniecznie nadrobić wszelkie zaległości. To jest jedyna szansa na to, aby w przyszłości nie popaść w poważne kłopoty. Zrób co masz zrobić, bo wrzesień jest bardzo dobrym okresem do załatwienia tych spraw. Nieznani ludzie będą dla Ciebie mili i z chęcią we wszystkim pomogą.

Październik:

Zmęczenie spowodowane z jednej strony pracą, a z drugiej strony intensywnym odpoczynkiem, będzie dawało Ci się we znaki. Wciąż jednak będziesz zasypiał ze świadomością, że jesteś szczęśliwy. Październik powinien być dla Ciebie okresem błogiego lenistwa. W ten sposób naładujesz swoje wewnętrzne akumulatory, by w następnych miesiącach z sukcesem realizować wszelkie ambitne zamierzenia.

Listopad:

Musisz wykazać się zdecydowanym działaniem, bo ktoś będzie chciał Ci odebrać to, na czym bardzo Ci zależy. Nie stój z boku, nie czekaj na rozwój wypadków, bo stracisz na tym bardzo wiele. Weź sprawy w swoje ręce i z człowieka broniącego się zamień się w agresora. Tylko w ten sposób obronisz się przed zakusami osoby, która chce Twoim kosztem zyskać szczęście.

Grudzień:

Bardzo spokojny miesiąc. Nie czeka Cię nic złego, ani nic dobrego ponad to co już masz. Będzie to okres stagnacji, ale takiej stagnacji w której będziesz się bardzo dobrze czuł. Nie wychodź przed szereg, nie staraj się w grudniu nic zmieniać, bo co byś nie zrobił, to i tak niewiele to zmieni. Poczekaj na następny rok.