HOROSKOP ROCZNY – SKORPION 2017

SKORPION

Czas roku 2017 będzie dla Ciebie bardzo dynamicznym okresem. Wydarzy się wiele ważnych spraw, które do tej pory mogły być tylko Twoim marzeniem. Poznasz również wielu bardzo ciekawych ludzi i to niekoniecznie w Twoim wieku, ale nieraz znacznie starszych lub znacznie młodszych. Nie lekceważ tych znajomości i podtrzymuj je za wszelka cenę, bo pod koniec roku przydadzą Ci się, aby bardzo pozytywnie rozwiązać ważny problem. Uczucia? Musisz jeszcze poczekać na prawdziwą miłość.

Styczeń:

Będziesz miał powody do wielkiego zadowolenia. Wszystko co sobie zaplanujesz spełni się nawet wtedy, gdy będziesz popełniał błędy. Można powiedzieć, że czuwa nad Tobą anioł stróż, który prostuje wszystkie kręte drogi jakie są przed Tobą. Mimo wszystko bądź czujny, bo dobra passa ma to do siebie, że w końcu przychodzi jej kres.

Luty:

To będzie naprawdę szalony miesiąc. Mnóstwo nowych znajomości, mnóstwo nowych wrażeń i cała masa śmiechu i zabawy. Jednak z drugiej strony czekają Cię również chwile, gdy będziesz popadał w melancholię i zastanawiał się po co to wszystko, a zaraz potem jakieś problemy będą uderzać Cię prosto w potylicę. To co przykre szybko będzie przemijać, a pozytywny nastrój powróci jeszcze szybciej niż Cię opuścił.

Marzec:

Mimo, że jesteś pełen wiary i energii, to jednak marzec będzie miesiącem nieco straconym. Bardzo szybko o nim zapomnisz, bo nic istotnego się nie wydarzy. Po Twojej głowie plątać się będzie wiele myśli i zamierzeń, z których żadna nie zostanie urzeczywistniona. Musisz przeczekać, odczekać i uzbroić się w cierpliwość.

Kwiecień:

Życie składa się z upadków i podnoszenia się po tych upadkach. Kwiecień będzie dla Ciebie typowym dla tej reguły miesiącem. Najpierw doznasz załamania, a następnie podniesiesz się z niego jeszcze silniejszy niż wcześniej. Później ponownie nastąpi seria wzlotów i upadków. Wszystko jednak skończy się dobrze. Najważniejsze jest jednak to, aby doświadczenia tego miesiąca były dla Ciebie nauczka na przyszłość. Przeanalizuj je i wyciągnij odpowiednie wnioski.

Maj:

Ważne sprawy, które dotąd spędzały Ci sen z powiek wreszcie ruszą z kopyta. Wydarzy się wiele bardzo pozytywnych spraw. Świat nabierze korzystnych dla Ciebie barw, a ludzie sami z siebie będą uważali, że należy Ci pomóc. Nie zmarnuj tego potencjału i uwierz w swoją szczęśliwą gwiazdę. Maj będzie dla Ciebie przełomowym miesiąc w tym roku.

Czerwiec:

Musisz zachować daleko posuniętą ostrożność, bo jest ktoś, kto mieni się Twoim przyjacielem, a tak naprawdę chce tylko Cię wykorzystać. Jesteś okłamywany dlatego nie przyjmuj wszystkiego co Ci mówią jako objawioną prawdę. Weryfikuj słowa kierowana do Ciebie, sprawdzaj fakty, bo w przeciwnym razie możesz mieć duże problemy.

Lipiec:

Lipiec będzie dla Ciebie miesiącem, podczas którego będziesz się trochę nudził. Nie poszukuj w tym niczyjej winy. Spójrz na swoje poprzednie postępowanie, a dostrzeżesz powód dlaczego tak się dzieje. Jednocześnie ktoś na Twój temat plotkuje w sposób niegodny. Mówi się trudno. Nawet nie staraj się dementować tych plotek, bo są tak absurdalne, że aż strach!

Sierpień:

Nie szalej w sprawach finansowych. Twoje zobowiązania będą się nawarstwiać i w końcu możesz nie nadążyć nad ich realizowaniem. Pamiętaj, że sierpień ma być dla Ciebie miesiącem oszczędzania i odpuść sobie jakiekolwiek szaleństwa. Jeżeli tak postąpisz, to bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że do końca roku nie będziesz się martwił o pieniądze.

Wrzesień:

Zapomniałeś o zbyt wielu ważnych sprawach, które miałeś załatwić, ale z dnia na dzień odkładałeś na później. Weź się solidnie do pracy, bo jeśli tego nie zrobisz, to niebawem problemy przycisną Cię do ziemi. Wrzesień będzie dla Ciebie bardzo istotnym miesiącem w sferze uczuciowej. Wyjaśni się, kto i co do Ciebie czuje, a i Ty poczujesz miłe ukłucie w sercu.

Październik:

Nie pomyśl przypadkiem, że to co się stanie na początku miesiąca, to koniec świata. Będzie to zwykłe nieporozumienie, które co prawda będzie kosztować się sporo nerwów, ale bardzo szybko się sprawa wyjaśni. Po tym nieprzyjemnym incydencie nastąpi czas, w którym wszystko będzie się dobrze układać, a Ci którzy obwiniali Cię za nie popełnione winy, będą chcieli wynagrodzić Ci krzywdy.

Listopad:

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. To co miało się stać złego już się stało. Dlatego też listopad będzie dla Ciebie miesiącem permanentnej szczęśliwości. Problemy, kłopoty, rozterki i zły nastrój odejdzie w zapomnienie, a to dzięki temu, że obok Ciebie będą tylko tacy ludzie, którzy Ci dobrze życzą, a co najmniej tacy ludzie, którzy Cię szanują i czują do Ciebie sympatię. Baw się dobrze, bo to jest Twój czas!

Grudzień:

A jednak wszystko ułoży się dobrze. Momentami będziesz miał wrażenie, że cały świat sprzysiągł się przeciw Tobie. Tymczasem wszystkie problemy, jakie miałeś pójdą w zapomnienie. Stanie się tak dlatego, że przyjaźni Ci ludzie pomogą bezinteresownie i nie będą za to oczekiwać nic w zamian. Pamiętaj jednak, aby im się za dobre serce odwdzięczyć.