HOROSKOP ROCZNY – STRZELEC 2017

STRZELEC

W roku 2017 świat stanie przed Tobą otworem. Wszelkie życiowe przyjemności będą dla Ciebie dostępne jak nigdy dotąd. Nie zachłystuj się tym za bardzo, bo zbyt dużą ilością zabawy można się udławić. Tym bardziej, że oprócz tego, że ludzie zaczną traktować Cię znacznie poważniej, to również przybędzie Ci obowiązków. Ogólnie rzecz biorąc będzie to bardzo szczęśliwy rok. Co prawda pod względem uczuciowym będzie dosyć marnie, ale za to poznasz kogoś, kto w przyszłości pokocha Cię. Jednak nie stanie się to od razu.

Styczeń:

Musisz wykazać się zdecydowanym działaniem, bo ktoś będzie chciał Ci odebrać to, na czym tak bardzo Ci zależy. Nie stój z boku, nie czekaj na rozwój wypadków, bo stracisz na tym bardzo wiele. Weź sprawy w swoje ręce i z człowieka broniącego się zamień się w agresora. Tylko w ten sposób obronisz się przed zakusami osoby, która chce Twoim kosztem zyskać szczęście.

Luty:

Zapomniałeś o wielu ważnych sprawach do załatwienia i w lutym musisz koniecznie nadrobić wszelkie zaległości. To jest jedyna szansa na to, aby w przyszłości nie popaść w poważne kłopoty. Zrób co masz zrobić, bo luty jest dla Ciebie bardzo dobrym okresem do załatwienia tych spraw. Nieznani ludzie będą dla Ciebie mili i z chęcią we wszystkim pomogą.

Marzec:

Zmęczenie spowodowane z jednej strony pracą, a z drugiej strony intensywnym odpoczynkiem, będzie dawało Ci się we znaki. Wciąż jednak będziesz zasypiał ze świadomością, że jesteś szczęśliwy. Marzec powinien być dla Ciebie okresem błogiego lenistwa. W ten sposób naładujesz swoje wewnętrzne akumulatory, by w następnych miesiącach z sukcesem realizować wszelkie ambitne zamierzenia.

Kwiecień:

To co wydarzy się w kwietniu może bardzo silnie wpłynąć na Twoje przyszłe życie. Postępuj więc bardzo rozważnie. Nie daj się nikomu podpuszczać, każdy życiowy krok dobrze przemyśl zanim go wykonasz, a na wszystkich spoglądaj z dystansem, bo tak naprawdę nie jest wiadomo czy ich zamiary wobec Ciebie są uczciwe.

Maj:

Lepiej będzie, gdy dasz sobie na wstrzymanie z realizacją Twoich zamierzeń wykraczających poza naukę i pracę. Jeszcze przyjdzie na to czas, aby te sprawy doprowadzić do końca. Gdy zauważysz, że nic Ci się nie układa, to odpuść i poczekaj. Nic nie rób na siłę, bo to nie przyniesie oczekiwanych efektów. Gdy odpoczniesz, przemyślisz wszystko, to niebawem okaże się, że to, co było takie trudne, teraz jest niezmiernie proste.

Czerwiec:

Jeśli nie będziesz szanował siebie inni też Ciebie nie będą szanować. W czerwcu koniecznie musisz zastanowić się nad swoim postępowaniem. Być może wcale nie zależy Ci na opinii innych ludzi, ale przecież zależy Ci na tym, aby Twoje życie układało się jak najlepiej. Jeśli zlekceważysz tych, którzy mogą Ci pomóc, wówczas Twoje plany mogą legnąć w gruzach.

Lipiec:

Nie daj się sprowokować do kłótni, nieodpowiedzialnych zachowań lub nawet do zbytniego wyluzowania się. Chociaż lipiec, to miesiąc letni, to jednak dla Ciebie powinien być to miesiąc skoncentrowanego umysłu. Tuż obok Ciebie będzie przechodzić szansa na lepsze życie. Czy ją chwycisz czy przegapisz zależy wyłącznie od Ciebie.

Sierpień:

Wreszcie będziesz mógł odetchnąć. Sierpień to czas, kiedy powinieneś odpocząć i zapomnieć dosłownie o wszystkim. Nie tylko o tym co Cię gryzie, ale także o wszystkim innym – planach, o marzeniach, a nawet troszeczkę o własnych uczuciach. Tym razem daj sobie dużo luzu, bo kolejne miesiące Twojego życia będą bardzo pracowite. W sierpniu nabierz energii i odstresuj się!

Wrzesień:

Zwali Ci się na głowę wiele spraw z którymi będziesz sobie radził po mistrzowsku. Nawet jeśli będzie się wydawało, że sprawa jest nie do załatwienia, to Ty poradzisz sobie z nią ku zazdrości i zdziwieniu Twoich nieprzyjaciół. Oni we wrześniu nie mogą Ci zaszkodzić. Obecnie Ty jesteś zbyt silny, a oni zbyt słabi.

Październik:

Odniesiesz dość spektakularny sukces, a to spowoduje, że wiele osób zwróci na Ciebie uwagę. Będą to osoby, które chciałyby się z Tobą zaprzyjaźnić, osoby zawistne i zazdrosne, ale także osoby płci odmiennej, które widzą w Tobie bardzo pożądanego przyjaciela. W tym ostatnim przypadku nie postępuj pochopnie, bo osoba, która Ci się spodoba nie będzie odpowiednia dla Ciebie, a inna osoba, której na razie prawie nie dostrzegasz za jakiś czas zagości w Twoim sercu.

Listopad:

Chociaż listopad zacznie się tak jakby nijako, to każdy kolejny dzień będzie dla Ciebie coraz bardziej intensywny. Z jednaj strony praca lub nauka, z drugiej zabawa. Nie przesadzaj, ani z jednym, ani z drugim, bo to przynajmniej na razie nie ma sensu. Najlepiej by było, abyś czasami oddawał się błogiemu lenistwu i to najlepiej w samotności. Z lenistwem jednak też nie przesadzaj!

Grudzień:

Będziesz odnosił wrażenie, że ktoś chce Ci zaszkodzić. Będziesz jednak w błędzie, bo Ty dla tej osoby jesteś zupełnie obojętny. Rzecz w tym, że ktoś będzie walczył o swoje szczęście, a Ty niejako przypadkiem staniesz na jego drodze. Przepuść go! Pójdzie dalej i zapomnicie o sobie. W ostatnich dniach roku coś się w Tobie obudzi. Czyżby to było nowe, a bardzo silne uczucie?