HOROSKOP ROCZNY – WODNIK 2017

WODNIK

W 2017 roku wykażesz się dużą cierpliwością, która będzie bardzo istotna do zrealizowania długofalowych planów. To co na początku roku będzie szło jak po grudzie, to w drugiej połowie roku zacznie układać się samo. W wakacje możesz poznać jakąś osobę mieszkającą bardzo daleko od Ciebie. Być może nawet za granicą. Zauroczysz się, ale czy coś z tego wyjdzie, będzie to zależeć od Twojego postępowania.

Styczeń:

Chociaż w Nowy Rok wkroczysz z wielką energią i wiarą, że plany i marzenia się spełnią, to jednak styczeń nie będzie tym miesiącem, który przyniesie Ci nadzwyczajne powodzenie. Czasami będzie można odnieść wrażenie, że tak bardzo chcesz coś osiągnąć, iż działasz nieco nierozważnie i chaotycznie. Zapamiętaj. Nic na siłę. Na razie daj sobie na wstrzymanie.

Luty:

Można będzie odnieść wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko Tobie. Jednak problem będzie tkwił nie w tym jaki świat jest zły, ale w Twojej duszy. Jedyna szansa na poprawienie losu, to spokojne przemyślenie najważniejszych dla Ciebie spraw i uspokojenie działań.

Marzec:

Ktoś będzie chciał Ci pomagać, a Ty jak dziecko będziesz powtarzać: „ja wiem lepiej”. Gdy jednak zgodzisz się chwycić pomocna dłoń, to niespodziewanie okaże się, że wszystko zaczyna układać się bardzo dobrze. Niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Twój świat nabierze intensywnych kolorów i przestanie być szaro-bury.

Kwiecień:

Coraz lepiej będą się rozwijać stosunki międzyludzkie między Tobą, a Twoimi dalszymi i bliższymi znajomymi. Jednocześnie będziesz miał coraz więcej powodów do tego, aby szczerze się śmiać. Kwiecień nie będzie jeszcze do końca takim miesiącem jakiego oczekujesz, ale wszystko zacznie układać się po Twojej myśli.

Maj:

Być może pomyślisz, że to cud, ale to co było złego odeszło w tym roku raz na zawsze. Maj będzie dla Ciebie okresem permanentnej szczęśliwości. Nieznajomi ludzie będą się do Ciebie uśmiechać, a Ty będziesz czuł w sobie tyle energii, że góry przenosić to dla Ciebie będzie pestka. Co prawda jakieś drobnostki będą Cię nieco denerwować, ale zupełnie niepotrzebnie, bo wszystko będzie układać się jak sobie tego zażyczysz.

Czerwiec:

Wszystkie okoliczności będą wskazywać na to, że jesteś skazany na porażkę. Tymczasem Twoja szczęśliwa passa będzie trwać. Ludzie, którzy do tej pory stwarzali Ci problemy teraz zaczną Ci pomagać i przymykać oczy jeśli przydarzy Ci się jakiś błąd. Pod koniec miesiąca oczekuj finansowego wspomożenia od bliskiej Ci osoby.

Lipiec:

Spotkanie w pewną osobą wywrze na Tobie duże wrażenie. Aż nieco zakręci Ci się w głowie. Nie przejmuj się tym uczuciem, bo ta osoba też będzie czuła to samo. Lipiec będzie czasem, w którym wszelkie troski odejdą w zapomnienie. Skoncentrujesz się na jednej sprawie. I bardzo dobrze, bo ta sprawa przyniesie Ci wymierne korzyści.

Sierpień:

Jest ktoś, kto bardzo Ci zazdrości, choć Ty nawet nie wiesz, czym to jest spowodowane. Tymczasem jest to zwyczajna zawiść ludzka. Nie przejmuj się tym, bo mimo złych fluidów wysyłanych w Twoim kierunku ominą Cię one szerokim łukiem. Nie przesadzaj z nadmiarem zabawy. Zaproszeń nie będzie Ci brakowało, ale musisz sobie uzmysłowić, że co za dużo to nie zdrowo.

Wrzesień:

Jeśli zastanawiasz się czy wejść w pewien interes, to przestań się zastanawiać. Masz szansę na rozpoczęcie drogi do wielkiego sukcesu. Co prawda nie stanie się to już we wrześniu, ani nawet w najbliższych miesiącach, ale najważniejsze jest zacząć. Rób swoje, a to co dobre, a nawet zaskakujące niebawem do Ciebie zawita.

Październik:

Będzie to miesiąc intensywnej pracy wymagającej od Ciebie dużego wysiłku i dużego samozaparcia. Musisz być bardzo silny, by to wszystko wytrzymać jednak pamiętaj, że to jest dla Twojego dobra. Jeżeli uda Ci się być konsekwentnym w działaniu, wówczas już ostatnie dni października pozwolą Ci ujrzeć szansę na ogromne powodzenie.

Listopad:

Pamiętaj, że nie samym chlebem człowiek żyje. Jeśli jesteś przemęczony przestań wykonywać powierzone Ci zadania za wszelką cenę. Od czasu do czasu trzeba odpocząć. To co dokonałeś w poprzednich miesiącach jest już na tyle ważne, że sprawy będą się toczyć w sposób pozytywny same z siebie. Osoba, która jest Ci bardzo bliska zaczyna się od Ciebie oddalać. Zrób coś, aby ten trend odwrócić.

Grudzień:

Ponownie wybuchniesz pozytywną energią. W wielu sprawach będziesz miał dużo szczęścia, bo choć Twoje działania będą czasami nieprzemyślane, to jakimś cudem wszystko będzie się zazębiać i układać tak, jak sobie tego życzysz. Wygląda na to, że Twój anioł stróż wrócił z urlopu i zaczyna nad Tobą czuwać jak nigdy dotąd. Końcówka roku będzie dla Ciebie niezwykle udana pod każdym względem.