HOROSKOP DLA LWA

LEW

Ludzie urodzeni pod tym znakiem Zodiaku są obdarzeni wielką siłą wewnętrzną i niespożytą energią. Bardzo rzadko załamują się, gdy coś im nie wychodzi. Zamiast przeżywać z tego powodu duchowe rozterki - albo działają, albo odpuszczają nie przejmując się konsekwencjami. Dlatego też Lew niezbyt często popada w depresję. Tym bardziej, ze we wszystkim co robi jest zdecydowany i pełen wiary, że jutro będzie lepiej.

W zasadzie są to ludzie niezwykle szlachetni i oddani. Jednak w chwilach wzburzenia lub stresu bywają impulsywni i popędliwi. Robią rzeczy, o których potem chcieliby szybko zapomnieć, mówią słowa, których po przemyśleniu sprawy, żałują. Z tego właśnie powodu zyskują wrogów, ale jeśli ktoś określi się jako ich nieprzyjaciel wówczas nie bardzo się tym przejmują. Czasami to do nich wręcz nie dociera.
Dla Lwa podstawą istnienia jest indywidualizm. Przekonanie o tym, że „ja wiem lepiej” jest dla Lwa bardzo istotne, chociaż nieco meczące. Bardzo często mają rację, ale ta racja nie jest wygodna dla otocznia. Dlatego też przez niektóre osoby Lwy postrzegane są jako zadufani w sobie i myślące wyłącznie o sobie. Nic bardziej błędnego. Ten znak Zodiaku obdarza swoich podopiecznych naturą filantropa, który podzieli się z każdym ostatnim groszem, a potrzebującemu odda swoją koszulę.
Każdy Lew ma zawsze jeden i ten sam problem z którego prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy. Rzecz w tym, że osoby urodzone pod tym znakiem bardzo szybko poddają się uczuciom. Są nazbyt kochliwi, a to często powoduje miłosne zawody. Poza tym Lew ulega ludziom, którzy mają naturę cwaniaczków. Lwy dają się nabierać na pochlebstwa, ładne słówka, obietnice nawet te bez pokrycia. Przez to wszystko w niezwykle prosty sposób można je oszukiwać i wyprowadzić na manowce. Mimo, że w każdej sferze życia opartej na uczuciach i emocjach mają zawsze jakieś problemy i rozczarowania, to zawsze się podnoszą jak Feniks z popiołu. Co ważniejsze z każdym rokiem istnienia Lew uczy się własnych uczuć i coraz rzadziej jest oszukiwany. Co ciekawe, niektóre Lwy doświadczone przez los i złych ludzi dochodzą do wniosku, że skoro oni zostali wykorzystani, to teraz bez skrupułów wykorzystają innych.
Ludzie urodzeni pod znakiem Lwa kochają przepych i wygodę. Uwielbiają dobrą zabawę i jeśli mają ku temu duchowe predyspozycje, bardzo często są duszą towarzystwa. Czasami jednak przesadzają, a ten fakt odbija się im bardzo często czkawką. Co by jednak nie powiedzieć o Lwie, to na pewno jest doskonałym organizatorem, który wcześniej czy później wkroczy na drogę sukcesu. Nie ma wątpliwości – Lew mimo wielu porażek na końcu zostanie zwycięzcą!