HOROSKOP DZIENNY – URODZENI W LIPCU

WYBIERZ SWÓJ DZIEŃ URODZIN

horoskop urodzeni 1 lipca horoskop urodzeni 2 lipca horoskop urodzeni 3 lipca horoskop urodzeni 4 lipca horoskop urodzeni 5 lipca horoskop urodzeni 6 lipca horoskop urodzeni 7 lipca
horoskop urodzeni 8 lipca horoskop urodzeni 9 lipca horoskop urodzeni 10 lipca horoskop urodzeni 11 lipca horoskop urodzeni 12 lipca horoskop urodzeni 13 lipca horoskop urodzeni 14 lipca
horoskop urodzeni 15 lipca horoskop urodzeni 16 lipca horoskop urodzeni 17 lipca horoskop urodzeni 18 lipca horoskop urodzeni 19 lipca horoskop urodzeni 20 lipca horoskop urodzeni 21 lipca
horoskop urodzeni 22 lipca horoskop urodzeni 23 lipca horoskop urodzeni 24 lipca horoskop urodzeni 25 lipca horoskop urodzeni 26 lipca horoskop urodzeni 27 lipca horoskop urodzeni 28 lipca
horoskop urodzeni 29 lipca horoskop urodzeni 30 lipca horoskop urodzeni 31 lipcaMiłość i partnerstwo

Dla osób urodzonych w pierwszej połowie lipca znakiem Zodiaku jest Rak. Druga połowa miesiąca przypisana dla Lwa. Lipcowy horoskop mówi, że dopasowanie tych dwóch zodiakalnych znaków w miłości i partnerstwie zależne jest od tego który ze znaków należy do kobiety, a który do mężczyzny. Pani Rak nie powinna się wiązać z panem Lwem. Gwiazdy mówią, że wasze dopasowanie jest bardzo złe i nic dobrego w takim związku was nie czeka. Gdy odwrócimy powyższe znaki względem płci wówczas możecie liczyć, że wszystko będzie układało się w miarę pozytywnie, ale z obu stron będziecie musieli wiele spokoju i wyrozumiałości.

Lipcowe znaki zodiaku odpowiadają również kilkunastu dniom miesięcy sąsiednich. Jeśli urodziłeś się w miesiącu czerwcu, to zobacz co może dziś cię czekać czytając dzienny dla urodzonych każdego dnia roku Horoskop dla urodzonych w czerwcu, jeżeli jednak twoim miesiącem urodzin jest ósmy miesiąc roku kalendarzowego, to dzienną przepowiednię znajdziesz tutaj Horoskop dla urodzonych w sierpniu.

Ogólna charakterystyka urodzonych pod różnymi znakami Zodiaku. Dowiesz się jaki jesteś lub jaki jest człowiek o którym chciałbyś się coś więcej dowiedzieć.

Jaki jest Rak urodzony w lipcu?

Zbyt często odnosi się do życiowych stereotypów i utartych poglądów. Nie stara się analizować i wyciągać wniosków. Przez to popełnia błędy, których nie potrafi naprawiać. Takie postępowanie powoduje, że dzienny bilans Raka bywa ujemny. Z natury jest konserwatystą i nie przepada za zmianami. Kocha życie ustabilizowane, które pozbawione jest niebezpiecznych zakrętów. Również niespodzianki nie są przez niego mile widziane. Po prostu Rak nie chce być zaskakiwany. Do wszystkiego chce się przygotować i przyjmować bez emocji i z pełnym spokojem.

Jaki jest Lew urodzony w lipcu?

Mimo, że w każdej sferze życia opartej na uczuciach i emocjach mają zawsze jakieś problemy i rozczarowania, to Lwy zawsze się podnoszą jak Feniks z popiołu. Co ważniejsze z każdym dniem istnienia Lew uczy się własnych uczuć i coraz rzadziej jest oszukiwany. Co ciekawe, niektóre Lwy doświadczone przez los i złych ludzi dochodzą do wniosku, że skoro oni zostali wykorzystani, to teraz bez skrupułów wykorzystają innych. Bywa nawet, że jest to codzienny rytuał dla poprawy samopoczucia.

Horoskop Rak

Horoskop Lew

Zobacz także inne horoskopy dla tych, którzy przyszli na świat w lipcu:

Horoskopy dzienny i miesięczny dla wszystkich znaków Zodiaku na cały rok. Każdy z nich podzielony jest na poszczególne miesiące i mówi o tym co może się wydarzyć.

Horoskop miesięczny Rak

Horoskop miesięczny Lew

Horoskop dzienny na jutro dla urodzonych w lipcu

Krótki horoskop prezentowany jest na każdy dzień roku. Jest to w pewnym sensie porada, ostrzeżenie lub zalecenie na codzienne postępowanie. Nasze horoskopy codzienne nie odnoszą się do konkretnych znaków Zodiaku i pojedynczego dnia.

Horoskop na jutro horoskop urodzeni w lipcu

Jeżeli chcesz wiedzieć jak rozkochać kobietę lub mężczyznę czytaj nasz horoskop miłosny. Jest on podzielony na działy "mężczyzna" i "kobieta" oraz na znaki Zodiaku. Wszystkie horoskopy miłosne odpowiadają na dwa podstawowe pytania. Po pierwsze: jaki jest w miłości dany osobnik, czy zakochuje się szybko i być może szybko odkochuje, czy jeśli się zakocha to na zawsze i czy w ogóle umie kochać. Po drugie: jak rozkochać w sobie osobę spod konkretnego znaku Zodiaku. Horoskop erotyczny.

Termin HOROSKOPY pochodzi z języka greckiego i jest synonimem zwrotu "badacz czasu". Na początku była to tylko tablica ze znakami Zodiaku i położeniem ich w stosunku do planet i gwiazd w konkretnie określonym czasie. Było to podstawą przepowiadania przyszłości. Przepowiednie i horoskopy były pisane prozą lub wierszem dla pojedynczych ludzi, rodzin, klanów, narodów lub nawet dla całych krajów i dla świata. Zapraszamy do szerszego zapoznania się z portalem rozrywkowym. Zapraszamy również do czytania horoskopu dziennego dla urodzonych w lipcu i życzymy dobrej zabawy.