HOROSKOP DZIENNY – URODZENI W MAJU

WYBIERZ SWÓJ DZIEŃ URODZIN

horoskop urodzeni 1 maja horoskop urodzeni 2 maja horoskop urodzeni 3 maja horoskop urodzeni 4 maja horoskop urodzeni 5 maja horoskop urodzeni 6 maja horoskop urodzeni 7 maja
horoskop urodzeni 8 maja horoskop urodzeni 9 maja horoskop urodzeni 10 maja horoskop urodzeni 11 maja horoskop urodzeni 12 maja horoskop urodzeni 13 maja horoskop urodzeni 14 maja
horoskop urodzeni 15 maja horoskop urodzeni 16 maja horoskop urodzeni 17 maja horoskop urodzeni 18 maja horoskop urodzeni 19 maja horoskop urodzeni 20 maja horoskop urodzeni 21 maja
horoskop urodzeni 22 maja horoskop urodzeni 23 maja horoskop urodzeni 24 maja horoskop urodzeni 25 maja horoskop urodzeni 26 maja horoskop urodzeni 27 maja horoskop urodzeni 28 maja
horoskop urodzeni 29 maja horoskop urodzeni 30 maja horoskop urodzeni 31 majaMiłość i partnerstwo

Dla osób urodzonych w pierwszej połowie maja znakiem Zodiaku jest Byk. Druga połowa miesiąca przypisana jest Bliźniętom. Majowy horoskop mówi, że dopasowanie tych dwóch zodiakalnych znaków w miłości i partnerstwie zależne jest od tego który ze znaków należy do kobiety, a który do mężczyzny. Pani Byk z panem Bliźnięta dogada się bardzo dobrze i wiele wskazuje na to, że ich wzajemne relacje będą układały się bez zarzutu. Podobnie dobre rokowania są w przypadku połączenia tych znaków w odwrotnej konfiguracji.

Majowe znaki zodiaku odpowiadają również kilkunastu dniom miesięcy sąsiednich. Jeśli urodziłeś się w miesiącu kwietniu, to zobacz co może dziś cię czekać czytając dzienny dla urodzonych każdego dnia roku Horoskop dla urodzonych w kwietniu, natomiast jeżeli po raz ujrzałeś świat w szóstym miesiącu roku kalendarzowego, to dzienną przepowiednię znajdziesz tutaj Horoskop dla urodzonych w czerwcu.

Ogólna charakterystyka urodzonych pod różnymi znakami Zodiaku. Dowiesz się jaki jesteś lub jaki jest człowiek o którym chciałbyś się coś więcej dowiedzieć.

Jaki jest Byk urodzony w maju?

Postrzegani są jako osoby nieco powolne, a czasami wręcz flegmatyczne. To jest duży błąd, bo w Byku drzemie ogromna energia. Ta powolność, to nic innego jak perfekcyjna dokładność w każdej dziedzinie życia. Byk uważa bowiem, że nic nie wolno robić zbyt szybko, bo „co nagle to po diable”. Wspomniana wcześniej energia nie wybucha codziennie, a od czasu do czasu w ekstremalnych sytuacjach. Lepiej więc nie drażnić Byka, nie nastawać na jego niezależność, nie wmawiać, że czarne to białe. Byk to wszystko przetrzyma, ale tylko do czasu.

Horoskop Byk

Jakie są Bliźnięta urodzone w maju?

Ten znak Zodiaku posiada nieco rozdwojoną jaźnie i podwójna duszę. Nie jest jednak tak, że te dwie dusze Bliźniąt powodują tylko zamęt w ich dziennym życiu. Właśnie dzięki takiemu charakterowi osoby urodzone pod tym znakiem Zodiaku są bardzo ostrożne i niezwykle rzadko ulegają wypadkom. Każdą rzecz oglądają z dwóch stron. Wszystkie swoje decyzje analizują na tysiące sposobów. Jasne, że to przeszkadza w szybkim podejmowaniu decyzji, ale taka analiza doprowadza w końcu do pozytywnych skutków.

Horoskop Bliźnięta

Zobacz także inne horoskopy dla tych, którzy przyszli na świat w maju:

Horoskopy dzienny i miesięczny dla wszystkich znaków Zodiaku na cały rok. Każdy z nich podzielony jest na poszczególne miesiące i mówi o tym co może się wydarzyć.

Horoskop miesięczny Byk

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Horoskop dzienny na jutro dla urodzonych w maju

Krótki horoskop prezentowany jest na każdy dzień roku. Jest to w pewnym sensie porada, ostrzeżenie lub zalecenie na codzienne postępowanie. Nasze horoskopy codzienne nie odnoszą się do konkretnych znaków Zodiaku i pojedynczego dnia.

Horoskop na jutro horoskop horoskop urodzeni w maju

Horoskop celtycki dzieli się na znaki celtyckiego Zodiaku w postaci nazw drzew. Są to: Leszczyna, Jarzębina, Klon, Orzech, Jaśmin, Kasztan, Jesion, Grab, Figa, Jabłoń, Jodła, Wiąz, Cyprys, Topola, Cedr, Sosna, Wierzba, Lipa, Dąb, Brzoza. Przepowiednie i horoskopy jakie stawiali Celtowie były ostateczną wyrocznią o której nie można było dyskutować, a tym bardziej w nie wątpić i nie dowierzać. Teraz masz okazję dowiedzieć się jakim jesteś drzewem i jakie według Celtów masz sobie przypisane cechy. Czytaj horoskop celtycki na naszym portalu i baw się dobrze. Poczuj kulturę druidów. Horoskop celtycki.

Ludzka chęć poznania przyszłości dominowała ponad wszystko. Z jednej strony uznawano, że astrologowie i stawiający horoskopy są związani z siłami nieczystymi, demonami i diabłami, natomiast z drugiej astrologia i przepowiednie królowały na dworach wielu europejskich władców. Nawet papieże nie oparli się pokusie stawiania dla nich horoskopu. papież Juliusz II na tej podstawie wybrał dzień swojej koronacji, papież Paweł III wyznaczał konsystorz również na podstawie horoskopu. Więcej o horoskopach znajdziesz na naszych stronach i w całym zestawie nazwanym przez nas jako portal rozrywkowy. Zapraszamy również do czytania horoskopu dziennego dla urodzonych w maju i życzymy dobrej zabawy.