HOROSKOP DZIENNY – URODZENI W PAŹDZIERNIKU

WYBIERZ SWÓJ DZIEŃ URODZIN

horoskop urodzeni 1 października horoskop urodzeni 2 października horoskop urodzeni 3 października horoskop urodzeni 4 października horoskop urodzeni 5 października horoskop urodzeni 6 października horoskop urodzeni 7 października
horoskop urodzeni 8 października horoskop urodzeni 9 października horoskop urodzeni 10 października horoskop urodzeni 11 października horoskop urodzeni 12 października horoskop urodzeni 13 października horoskop urodzeni 14 października
horoskop urodzeni 15 października horoskop urodzeni 16 października horoskop urodzeni 17 października horoskop urodzeni 18 października horoskop urodzeni 19 października horoskop urodzeni 20 października horoskop urodzeni 21 października
horoskop urodzeni 22 października horoskop urodzeni 23 października horoskop urodzeni 24 października horoskop urodzeni 25 października horoskop urodzeni 26 października horoskop urodzeni 27 października horoskop urodzeni 28 października
horoskop urodzeni 29 października horoskop urodzeni 30 października horoskop urodzeni 31 październikaMiłość i partnerstwo

Dla osób urodzonych w pierwszej połowie października znakiem Zodiaku jest Waga. Druga połowa miesiąca przypisana dla Skorpionowi. Październikowy horoskop mówi, że dopasowanie tych dwóch zodiakalnych znaków w miłości i partnerstwie zależne jest od tego który ze znaków należy do kobiety, a który do mężczyzny. Życie Pani spod znaku z panem Skorpionem zapowiada się sielankowo. Są idealnie do siebie dopasowani, a to powinno prowadzić do szczęścia i pomyślności. Natomiast odwracając znaki pod względem płci nic nie zmienia. Bez względu czy jesteś mężczyzną czy kobietą urodzoną pod tymi dwoma znakami Zodiaku to zawsze powinno być między wami bardzo dobrze w partnerskim związku.

Październikowe znaki zodiaku odpowiadają również kilkunastu dniom miesięcy sąsiednich. Jeśli urodziłeś się w miesiącu sierpniu, to zobacz co może dziś cię czekać czytając dzienny dla urodzonych każdego dnia roku Horoskop dla urodzonych we wrześniu, jeżeli jednak twoim miesiącem urodzin jest drugi jesienny miesiąc roku kalendarzowego, to dzienną przepowiednię przeczytasz w tym miejscu Horoskop dla urodzonych w listopadzie.

Ogólna charakterystyka urodzonych pod różnymi znakami Zodiaku. Dowiesz się jaki jesteś lub jaki jest człowiek o którym chciałbyś się coś więcej dowiedzieć.

Jaka jest Waga urodzona w październiku?

Do niej przemawia argumentacja. Jeśli jest przygotowana odpowiednio, jest rzeczowa, poparta faktami, wtedy niepotrzebne jest żadne kompromisowe wyjście, bo Waga da się przekonać. Jednak potem, a jest to dla niej jakby dzienny obowiązek bacznie obserwuje i sprawdza czy nie została oszukana. Gdy okazuje się, że jest coś nie tak, to Waga nie mówi: „a nie mówiłam?” Bierze raczej sprawy w swoje ręce i robi wszystko by naprawić ewentualne błędy popełnione przez innych.

Horoskop Waga

Jaki jest Skorpion urodzony w październiku?

Nie przejmują się tym, gdy kogoś zaboli jego kuksaniec. Najważniejszy jest on – Skorpion – i jego droga do osiągnięcia tego, co zamierzył. Na tej drodze potrafi kluczyć, udawać kogoś innego, zniszczyć przeciwnika, a wszystko to codziennie robi z rozbrajającym uśmiechem. Dla Skorpiona własna godność jest rzeczą najważniejszą. Gdy ktoś urazi ich dumę wówczas może liczyć na szybki i celny odwet. Niestety, zdarza się, że Skorpiony nie szanują godności innych ludzi. Potrafią drwić z nich, obrażać, a nawet krzywdzić.

Horoskop Skorpion

Zobacz także inne horoskopy dla tych, którzy przyszli na świat w październiku:

Horoskopy dzienny i miesięczny dla wszystkich znaków Zodiaku na cały rok. Każdy z nich podzielony jest na poszczególne miesiące i mówi o tym co może się wydarzyć.

Horoskop miesięczny Waga

Horoskop miesięczny Skorpion

Horoskop dzienny na jutro dla urodzonych w październiku

Krótki horoskop prezentowany jest na każdy dzień roku. Jest to w pewnym sensie porada, ostrzeżenie lub zalecenie na codzienne postępowanie. Nasze horoskopy codzienne nie odnoszą się do konkretnych znaków Zodiaku i pojedynczego dnia.

Horoskop na jutro urodzeni w październiku

Prawdopodobnie każdy z rodziców chciałby poznać jaka będzie przyszłość ich dzieci. Ogólne pojęcie o tym co czeka ich milusińskich można uzyskać czytając horoskop o najmłodszych. Dowiesz się tam na co zwrócić uwagę podczas rozwoju malucha, co tkwi w głębi jego duszy oraz jakie ma predyspozycje, a co należy odpuścić, by nie okazało się, że marzenia rodziców spełzły na niczym. Horoskop dla dzieci i rodziców.

Horoskop dla siebie możemy obliczyć wyłącznie na podstawie dnia, miejsca i godziny urodzenia. Zaawansowane horoskopy wymagają jednak znajomość dokładnej godziny narodzenia. Jednak los ludzki zapisany w gwiazdach można zmieniać i korygować. Człowiek ma bowiem wolną wolę i prawo wyboru. Dlatego też nie należy traktować horoskopów niczym ostateczną wyrocznię i kierować się wyłącznie wróżbą postawiona przez wróżkę. Astrologiczny horoskop ma kształt koła. Na jego obrzeżach umieszczone są wszelkie informacje o położeniu Słońca, Księżyca, planet i innych punktów na nieboskłonie. Aby stworzyć horoskopy należy go obliczyć i narysować. Po wyrysowaniu horoskopu następuje interpretacja. Trzeba wiedzieć jak oddziałują wszystkie planety w danym dniu, najczęściej w dniu urodzin danego człowieka. Zapraszamy do szerszego zapoznania się z nimi na horoskopy. Zapraszamy również do czytania horoskopu dziennego dla urodzonych w październiku i życzymy dobrej zabawy.